SEZER OPTİK GÜNEŞ GÖZLÜKLERİ

'Site Alım & Site Takas' forumunda SeoKonu tarafından 13 Şubat 2019 tarihinde açılan konu

 1. SeoKonu

  SeoKonu New Member

  Katılım:
  16 Ocak 2019
  Mesaj:
  6
  Sezer Optik 2001 Yılın'da İstanbul Maltepe'de Yaset Sezerin Sezer Optik magazasını Açmakla başlamıstır 2001 yılın'da Optik piyasasına hızla giriş yapan Sezer Optik.

  Ürünleri ve Kaliteleri bakımın'dan Hemen dikkat çekmiştir. Sezer Optik hiçbir müşterisini Magdur etmemiştir
  kendinize eşinize dostunuza çocugunuza en Uygun Gözlüklerini Sezer Optik'de Bulabilirsiniz.

  Sezer optik olarak Müşteri memnuniyeti ön planda gelmekle beraber Saglıgınızı'da düşünüyoruz Sizler için Özel tasarlanan Gözlüklerimiz'de Polarize Camın büyük Önemi vardir.

  Polarize Cam; Yansımaları emebilen film tabakasdır. Günümüz'de ise Polarize cam işlenis Camın üzerine yerlestirilerek. Karmaştırıcı Işık yansımalarını emebiliyor.

  Sezer Optik Olarak Özel Fabrikalar'da Tasarlanmış olan 'Güneş Gözlükleri'miz Müşterilerimize Daha Kaliteli bir hizmet vermek içindir. Standartlara uygun Güneş Gözlüklerimizi sizlere Verdiğimiz hizmetler sunmuş Bulunmaktayız.

  Günümüz'de bir çok Optikçi varken neden Sezer Optik diyorsanız Özel Markaların ve Kalitenin bulustugu Sizlerin bütcesini sarsmayacak aynı zaman'da Sizlere'de Öok yakısıcak Güneş Gözlüklerimiz için Sezer Optik.

  89 Tl'den Başlayan Gözlüklerimiz uygun ödeme secenekleri ve 12 ay Taksit imkani ile Sizlere Tegmin etmekteyiz.

  Kartal ve Maltepe şubelerimiz' bir çok farklı model ve Bütcenize uygun Güneş Gözlüklerimizi bulabilir veya Web sitemiz olan www.sezeroptik.com Sitemizi ziyaret edebilir Detaylı bilgiyi görebilirsiniz.

  Kaliteli, Sık , Uygun fiyatlar için Sezer Optik neden Kendi istediğiniz Güneş Gözlüğüne sahip olamayasınız ki ? Magazamıza gelin Ve birbirin'den uygun ödeme planını gelin birlikte çıkaralım.


  Aynı Zamanda www.sezeroptik.com Olarak Kendinize Uygun Binler'ce Güneş Gözlüklerimiz'den Size En uygununu bulabilir. Web sipariş Edebilirsiniz.
   

Bu Sayfayı Paylaş