Sales Plus ile Sahada Yapılan Tüm İşlemler Yönetici Onayında!

'Android Sistemleri' forumunda salesplus tarafından 10 Mayıs 2018 tarihinde açılan konu

 1. salesplus

  salesplus Member

  Katılım:
  17 Nisan 2017
  Mesaj:
  33
  [​IMG]

  Sahayı ne kadar etkin yönetiyorsunuz? Saha satış müdürü olarak bölgenizde bulunan satış temsilcilerini kontrol edebiliyor ve verimli bir şekilde yönetebiliyor olmanız gereklidir. Sizin yönetici olarak var olan durumdan maksimum verimi almak için zaman yönetimini iyi bir şekilde kurgulamanız ön görülür. Sahada yönetici ve temsilcinin yapılacak işlemleri dijitalleştirmesi ve anlık ulaşılabilir hale getirmesi için saha satış programı kullanılmaktadır. Çağın getirmiş olduğu yenilikleri takip ederek kolaylaştırıcı fikirleri sahaya taşımanız için en büyük yardımcınız Sales Plus olacaktır. Güçlü bir yazılım alt yapısına sahip olan Sales Plus mobil saha satış programı yöneticinin sahadaki tüm süreçlerde aktif olarak rol almasını sağlar.

  Sahada işleyen süreçlerde merkezin etkileşim halinde olması gereklidir. Merkez ile sahadaki bilgi akışı sağlanarak yöneticinin aşamalardan haberdar olması işleyişi daha verimli ve sistematik hale getirecektir. Saha satış yöneticisinin sahadaki bu sistemi oturtabilmesi ve yapılan işlem değişikliklerini lokasyon fark etmeksizin takip edebilmesi için mobil saha satış otomasyonu için programa ihtiyaç duymaktadır. Saha satışı yapan her sektörde ihtiyaç ve istekler farklı olsa da ortak ilerleyen noktalar bulunmaktadır. Sales Plus saha ekip yönetimi uygulamasının esnek ve kapsamlı bir yapıya sahip olmasından dolayı her sektöre uyum sağlayarak işlemler yürütülmektedir. Sales Plus ile saha yönetimini gerçekleştirecek olan saha satış müdürü yapılacak işlemlerden hangilerinin onay mekanizmasından geçeceğini yönetici parametre ayarlarından belirleyebilir. Sales Plus yönetici parametreleri içeriğine bakacak olursak;

  • Müşteriler
  • Ürünler
  • Sipariş
  • Ziyaret
  • Tahsilat
  • Kampanya
  • Raporlar

  Gibi ana başlıkların altında ilgili başlıkta yapılacak işlemlerin onay mekanizmasında olacağını veya olmayacağını belirleyebilirsiniz. Örneğin müşteriler alanından seçeceğiniz müşteri parametrelerinde yeni müşteri kayıt edildiği zaman yönetici onayından geçsin mi yoksa geçmesin mi bunun kararını siz vereceksiniz. Aynı mantıktan ilerlersek yeni bir sipariş oluşturulduğu zaman bu sipariş yönetici onayından geçtikten sonra hazırlama, dağıtım ve tahsilat aşamalarına geçsin istiyorsanız Sipariş> Yeni Sipariş Onay Gerektirsin seçeneğini işaretlemeniz yeterli olacaktır.

  Yönetici paneliniz üzerinden saha çalışmalarını özelleştirerek tüm işlemlerin sizin onayınızdan geçmesini sağlayabilirsiniz. Sales Plus ile sahada yapılan çalışmalar sizin onayınızdan geçsin!
   

Bu Sayfayı Paylaş