Sales Plus'ın Raporlama Özelliğiyle Firmanıza Kazandırdıkları

'Android Sistemleri' forumunda salesplus tarafından 10 Nisan 2018 tarihinde açılan konu

 1. salesplus

  salesplus Member

  Katılım:
  17 Nisan 2017
  Mesaj:
  33
  [​IMG]

  Saha satış ve pazarlama stratejilerinizde istediğiniz hedeflere ulaşabiliyor musunuz? Plasiyerlerinizin yapmış olduğu satış ve müşteri ziyaretleri başta olmak üzere yürütülen çalışmaları kontrol altında tutmanız gereklidir. SALES PLUS saha satış yöneticilerine kontrol ve düzen noktasında birçok katkı sağlamaktadır. Saha satış yöneticilerinin yapılan satış ve görüşmelerden anlık olarak haberdar olmasını sağlayarak firmanın tüm çalışanlarını saha satış programı üzerinde toplayabilirsiniz. Mevcut durumun kontrolü, ileriye dönük hedeflerin stratejisinin belirlenmesi ve yapılacak eylemlerin yol haritasının çıkarılması gereklidir. Geçmiş ve gelecek performans analizi yapılarak saha satışında izlenilecek stratejiler belirleyebilirsiniz.

  Sales Plus Detaylı raporlarda bizlere sunulanlar;

  Mobil saha satış otomasyonu
  üzerinden yapılan işlemlerin raporlarını ayrı ayrı görüntüleyerek ileriye dönük planlamaları ve stratejilerinizi belirleyebilirsiniz. SALES PLUS logo saha satış otomasyonu üzerinden ulaşım sağlayabileceğiniz genel raporlar, finans raporları, satış raporları, sipariş raporları, stok raporları ve ziyaret raporlarıyla firmanın tüm süreçlerine hakim olabilirsiniz. Logo saha satış otomasyonu üzerinden sunulan raporları 3 boyutlu olarak görüntülemeniz verileri daha iyi analiz etmenizi sağlayacaktır.

  Sipariş raporlarında tüm firmaların tarih filtrelemesi yaparak vermiş olduğu siparişleri firma ve net sipariş tutarı bazında görüntüleyebilirsiniz. Firmaların sipariş durumlarını ve sipariş tutarlarını tek bir rapor üzerinden grafiksel öğeler ile destekleyerek kontrol etmeniz plasiyerlerinizi daha iyi yönlendirmenize yardımcı olacaktır. Logo saha servis yazılımında finans raporlarında ulaşım sağlayacağınız borç alacak durumları, müşteri risk durumları, vade ve tarihe göre borç yaşlandırma durumlarını inceleyebilirsiniz. Bayilerinize yapmış olduğunuz satışlarda kapanmamış borçları görüntüleyerek maliyet hesaplamalarını gerçekleştirebilirsiniz.

  Saha satış yöneticisinin saha süreçlerindeki tüm işlemleri müşteri bazlı ayrılmış olarak tek bir doküman üzerinden incelemesi zaman kazandırmaktadır. Saha satışında rakiplerinizden sıyrılarak müşterilerinizi memnun etmeniz gereklidir. SALES PLUS Logo uyumlu saha satış programı üzerinden detaylı raporlamalara erişim sağlayarak özel çözümler geliştirebilirsiniz. Sahadaki en büyük yardımcınız SALES PLUS ile kazanan siz olun!
   

Bu Sayfayı Paylaş