Sales Plus'ın Çoklu Firma Desteği ve Basit CRM Özelliğiyle Firmanıza Kazandırdıkları

'Android Sistemleri' forumunda salesplus tarafından 3 Nisan 2018 tarihinde açılan konu

 1. salesplus

  salesplus Member

  Katılım:
  17 Nisan 2017
  Mesaj:
  33
  [​IMG]

  Saha satış yöneticileri ürün veya hizmet verdiği firmaları neden etkin bir şekilde yönetmelidir? Saha ekip yönetimini ve müşteri yönetimi kontrol altına alınmadığı zaman ortaya çıkacak ilk sorun süreçteki kopmalardan meydana gelen müşteri memnuniyetsizliğidir. Saha satışında sizlerin rakiplerden sıyrılmanızı sağlayacak ve potansiyel müşterilerinizin memnuniyetini arttırmak için çözümler üretmeniz gereklidir. Özellikle bayi ağının geniş olduğu firmaların tüm müşteri verilerini kontrol altına alması ciddi zaman ve maliyet kayıplarına yol açmaktadır. Saha ekip yöneticilerinin müşterilerini etkin bir şekilde kontrol altına alabilmesi için saha satış programı geliştirilmiştir. Saha satış süreçlerinin tamamını içine alan mobil saha satış programında tüm saha satışında tüm aşamalar kontrol edilebilir. Mobil saha satış programında gelişmiş özellikleri ve her sektöre uyumlu yapısıyla ön plana çıkan SALES PLUS, çoklu firma desteği ve basit CRM özelliğiyle müşteri yönetiminde de sizlerin sahada yardımcısı olmaya devam ediyor.

  Potansiyel müşterilerin etkin bir şekilde yönetilmesi


  Merkezden yönetimi güçlendirmek ve nerede olursanız olun müşterilerinizi ve saha ekibinizi kontrol altına almak için iş süreçlerinizi SALES PLUS saha satış otomasyonuna taşıyabilirsiniz. X firması ile yapılan ziyaretleri, satışları, tahsilatları ve diğer işlemleri yönetici olarak ne kadar zamanda kontrol edebilirsiniz? Potansiyel müşterilerinizi arttırmak ve var olan müşterilerin memnuniyetini sağlamanız için mobil saha satış programı üzerinden tüm verileri dijital platform üzerinden kontrol edebilirsiniz. Tüm verilerin sanal dünyaya taşınması tüm birimlerin bilgiye ulaşabilir olmasını sağlayarak sahaya hakimiyeti arttırmaktadır.

  Özellikle saha satışında bayi ağını sürekli olarak genişleten ve yönetimsel anlamda sıkıntı yaşayan firmaların android saha satış otomasyonu kullanması ilk olarak zamandan tasarruf sağlarken ileriye dönük potansiyel müşterilerini arttırmaktadır. Basit CRM özelliği sayesinde müşteri iletişim bilgilerini saha satış yazılımı üzerinden kontrol edebilir ve ulaşmak istediğiniz zaman erişim sağlayabilirsiniz. Sahada iş akışını kolaylaştırmak için geliştirilen saha satış yazılımıyla çoklu firmalarınızı etkin bir şekilde yönetebilir ve müşteri verilerine anlık olarak erişim sağlayabilirsiniz.
  Firmalara özel çözümler üretmenizi ve müşterilerinizi kontrol altına almanızı sağlayan SALES PLUS logo saha satış programıyla sahada kazanan siz olun!
   

Bu Sayfayı Paylaş