Saha Satış Programının Firmalara Sağladığı Kolaylıklar

'Android Sistemleri' forumunda salesplus tarafından 20 Şubat 2018 tarihinde açılan konu

 1. salesplus

  salesplus Member

  Katılım:
  17 Nisan 2017
  Mesaj:
  33
  [​IMG]

  Sahanın hızına yetişebiliyor musunuz? Her işlemi takip ederek çalışmalardan haberdar olabiliyor musunuz? Saha satış yöneticilerinin saha ile senkronize olması ve aksiyonları yönetmesi oluşabilecek sorunların önüne geçmektedir. Saha yöneticilerinin sahaya tam olarak hakim olması için geliştirilen Sales Plus yeni nesil saha satış programının gelişmiş özellikleriyle tüm bunlar mümkün. Sahanın işleyişine ve hızına göre tasarlanmış olan saha satış programıyla sizde sahadaki bilgi akışından haberdar olun. Sales Plus saha satış programında bizlere sunduğu müşteri analizi, stok takibi, basit crm kayıtları, risk analizi, gelişmiş raporlar, online mesajlaşma ve daha bir çok özelliğiyle tüm ihtiyaçlarınızı bir araya getirmektedir. Sales Plus saha satış otomasyonun logo ile tam uyumlu olarak çalışması saha ile muhasebe departmanı arasındaki iletişimi güçlendirmektedir. Her sektöre uyum sağlayabilen Sales Plus saha satış programını kullanan CEYO, Melodi Çikolata, Doğan Optik, Kuk Çiçekçilik, Kısık Balıkçılık, Çoban Pınar Kaynak Suyu firmaları saha satış ekiplerinin yönetimini kolaylaştırarak iş süreçlerindeki yönetimsel aksaklıkların önüne geçtiler. Sales Plus saha satış programını bir de kullanan referanslarımızdan dinleyelim;

  Kuk Çiçekçilik firmasının saha satış programını kullanmaya başladıktan sonra Sales Plus hakkındaki yorumu; “Kuk Çiçekçilik olarak, gerek mağazalarımızda perakende veya toptan, gerekse de fuar stantlarımızda toptan sipariş şeklinde satışlarımız bulunmaktadır. Ayrıca ürünlerimizi sergilediğimiz mağazalarımızın geniş ve katlara yayılmış olması, satış temsilcimizin siparişlerini müşterisi ile birlikte gezerek alıyor olması gibi nedenler, bu satışlarımızı bir mobil uygulama kullanarak yapmamızı gerektirmekte. SALES PLUS saha satış otomasyonu, bu kapsamda uzun dönemden beri beklediğimiz bir mobil satış uygulamasıydı. Kullanımının kolay ve pratik olmasının yanı sıra, kullandığımız Ticari ve Muhasebe programıyla da tam uyumlu olması sebebi ile sipariş – Faturalama gibi iş süreçlerimizi de çok kolaylaştıran, yeni nesil bir ticari çalışma modeli oldu bizim için. Bu uygulama ile satış temsilcilerimiz, gerek ürün barkodlarını okutarak, gerekse de ürün ailesi listesinden ürün görselleri yardımı ile seçimler yaparak aldıkları siparişleri, merkezi muhasebe sistemimize tüm detaylarıyla aktarımlarını kolaylıkla sağlamaktadır.”

  Doğan Optik firmasının saha satış otomasyonunu kullanmaya başladıktan sonra Sales Plus hakkındaki yorumu; Gerçekleştirdiğimiz implementasyon ve kurgulama süreçlerini takiben, sistemi Ağustos / 2016 ‘dan itibaren başarılı bir şekilde canlı olarak kullanmaya başladık.

  Bugün geldiğimiz noktada ise elde ettiğimiz kazanımları şu şekilde sıralayabiliriz;


  Satışını yaptığımız ürünlerimize ait tüm görsel, fiyat ve ürün özellikleri tabletlerden görüntülenebilmektedir.

  Satış temsilcileri kendisine bağlı müşterileri, bölge satış müdürleri kendi bölgesindeki tüm müşterileri ve yöneticiler ise tüm bölgelerdeki müşterilerin faaliyetlerini takip edebiliyorlar.

  Sahadan ürün / stok ve müşterlerimizi rahatlıkla yönetebiliyor duruma geldik.

  Tüm ürünlerin numunelerini taşımaya gerek kalmadan ürün görselleri üzerinden satış yapabilme imkânına sahip olduk.
  SALES PLUS’ın Hibrit bir uygulama olmasının avantajlarını kullanarak gerektiğinde online gerektiğinde ise offline çalıştırabiliyoruz.

  İhtiyaç halinde canlı bağlantı ile Müşteri / ürün risk analizleri yapabiliyor, ürün özellikleri ve sorgulamalarını canlı olarak yapabiliyoruz.

  Sahada gerçekleştirilen her türlü faaliyetler yönetici onayına düşmektedir. İncelediğimiz işlemi onaylayabiliyor veya reddedebiliyoruz.
  Sahada, gerek ürün gerekse de müşterilerimizin raporlarını canlı olarak izleyebiliyoruz.

  Sanal POS entegrasyonumuz ile de artık satış temsilcilerimizin fiziki pos taşımalarına gerek kalmadan işlemleri tablet üzerinden gerçekleştirebiliyoruz.

  Sahadan sisteme kaydı yapılan tüm işlemler, “Onay” sürecine tabi şekilde yürütülmektedir.

  Tüm bunların yanında yapılan her işlemin anında LOGO ERP sistemi ile entegre çalışabiliyor olması kurumumuza büyük bir verimlilik sağlamaktadır. Kullandığımız daha birçok özelliği ile LOGO mobil saha satış otomasyonu SALES PLUS ürünü sayesinde sahadaki operasyonları rahatlıkla takip edebiliyoruz.

  Sizde saha satışında dijital dönüşümü yakalayarak operasyonların yönetimini kolaylaştırmak için Sales Plus ile 444 8 123 telefon numarasından iletişime geçebilirsiniz.
   

Bu Sayfayı Paylaş