Saha Satışında Kaybettikleriniz

'Android Sistemleri' forumunda salesplus tarafından 13 Mart 2018 tarihinde açılan konu

 1. salesplus

  salesplus Member

  Katılım:
  17 Nisan 2017
  Mesaj:
  33
  [​IMG]

  Saha satış yöneticisi olarak saha satışında neler kaybettiğinizin farkında mısınız? Saha satış süreçlerinizi kolaylaştırmak, yaşadığınız zaman ve maliyet kayıplarını önlemeniz için geliştirilen saha satış programını kullanmanız gereklidir. Saha için geliştirilen saha satış programları plasiyer yönetimi başta olmak üzere farklı departmanlardaki çalışmalarınızı yürütmenizde en büyük yardımcınız olacaktadır. Tablet üzerinden tüm çalışmalardan haberdar olmanızı sağlayan saha satış programı ile sizde sahadaki bilgi akışından haberdar olabilirsiniz.

  Satış ekibi istediğiniz performansı göstermiyor mu?

  Saha satış yöneticisi olarak sizlerin tüm ekipten haberdar olması gerekmez mi? Plasiyerlere hakim olmanız demek daha doğru yönlendirmeler ve iş dağılımı yapmanızda size yardımcı olacaktır. Saha satış otomasyonu olmadan bu süreçlerde etkin rol almanız pek de söz konusu değildir. Plasiyerlerin yaptığı çalışmalardan sizin bilginiz yoksa bir sonraki işi nasıl planlayacaksınız? Bu noktada saha satış otomasyonu üzerindeki güncel veri akışı size yol gösterici olacaktır.

  Ürün Sevkiyat Zamanlamasını Kontrol Edin!

  Bugün hangi üründen ne kadar sipariş girişi yapıldı? Hangi ürünün stokları tükendi? Stoklarda tükenen ürünlerin üretimi ne zaman yapılacak? Saha satışında zamanında teslim edilmeyen ürünler müşterilerin çalışmayı durdurmasındaki birincil etkendir. Sipariş süreçlerine ve stok bilgisinden haberdar olmayan plasiyerleriniz stoğu tükenmiş olan ürünün satışı yaparak hemen teslim edileceğini müşteriye belirtebilir. Buda beraberinde ürünün yetişmemesi ve firmanın mağdur olması demektir. Mobil saha satış otomasyonu kullanmayan saha ekiplerin sıklıkla karşılaştığı bir sorundur. Mobil saha satış programı olmadan anlık veriyi alamayan plasiyer stokta olmayan ürünün satışını yaparak firmanızı prestij ve müşteri kaybına uğratabilir. Mobil saha satış programıyla sizde ürün stok bilgisine ulaşarak sevkiyatları zamanında gerçekleştirin.

  Potansiyel Müşterilerinizi Kaybetmeyin!

  Müşterileriniz çalışmalarınızdan memnun mu? Potansiyel müşterilerinizin geçmiş sipariş ve görüşme kayıtlarına göz atıp gelecek çalışmaların planlamasını yapmalısınız. Müşteri risk analizleri yapılmadan ilerletilen sipariş süreçlerinde ileriye dönük sorunlar ortaya çıkacaktır. Potansiyel müşterilerinizi daha etkin yönetebilmeniz için saha satış yazılımı üzerinden kontroller yapmalısınız. Yapılmayan kontroller müşteri kayıplarına uğratarak maliyet yönünden firmanızı zarara uğratacaktır.

  Yeni nesil logo ile tam uyumlu SALES PLUS ile saha satışında kaybettiklerinizi geri kazanın. Sizde saha satışınızı kontrol altına almak ve satışlarınızı arttırmak için SALES PLUS’ı kullanabilirsiniz. Logo saha satış programı her sektöre uyarlanabilir bir yapıya sahiptir. Saha satış programı hakkında bilgi almak için 444 8 123 danışma hattımızı arayabilirsiniz.
   

Bu Sayfayı Paylaş