Rotate4all PTP ödeme kanıtları

'PTP Tanıtım Başına Kazanın' forumunda metrix32 tarafından 7 Nisan 2018 tarihinde açılan konu

 1. metrix32

  metrix32 Member

  Katılım:
  27 Ekim 2012
  Mesaj:
  362
  Rotate4all ödeme kanıtları $35.22 - 04.04.2018

  Rotate4all ödeme kanıtları devam ediyor. Ödeme $35.22 dolar ben paypal,dan çekiyorum ama siz payza veya bitcoin olarak çekebilirsiniz. Ödemeler her zaman 24 saat içinde hesabınıza yatıyor. Rotate4all sitesinden kazanmak ptc sitesi gibi ya her gün site içinde tıklayarak yada ptp linkinizi yayinlayarak kazanabilirsiniz. İkisini birden yaparsanız elbette kazancınız daha yüksek olacaktır. Ayrıca bildiğiniz gibi direk referans bulmanız da gelirlerinizi bir hayli artırıyor, referans bulmakta zorluk çekiyorsanız refler hakkında konular burada.

  Rotate4all sitesi ücretsiz hiç yatırım yapmadan kazanabileceğiniz sitelerinden belkide en iyilerinden. Sitede 3 çeşit kazanç yolu var.
  1. Ptc bildiğiniz ptc siteleri gibi burada reklam izleyerek tıklama başı kazanılıyor, Get paid to SURF yazan yerden, günlük max tıklama 1000 ve $0.16 veriyor.
  2. Kendinize direk referans edinmeniz gerekir, buradanda ekstra gelir sağlayabilirsiniz.
  3. Ptp en iyi ve sınırsız bir kazanç getiren yer. Size verilen PTP linkinizi yani promosyon linkiniz, diğer ptc ve benzeri sitelerde
  gösterime sunarak kazanmak. Unutmayın ptc, revshare, bitcoin benzeri sitelerde rahatlıkla linkinizi reklam ederek kazanabilirsiniz.
  Burada dikkat edeceğiniz en önemli şey auto surf sitelerinde kesinlikle reklam vermeyiniz banlanırsınız.! Ama manual surf kabul ediliyor
  çünki kurallarında yazılı. Bu yüzden siteden adam gibi kazanmak istiyorsanız proxy, vpn vb şeyleri kullanmadan hiç sorunsuz kazanabilirsiniz.

  Rotate4all ödeme kanıtları $35.22 - 04.04.2018
  [​IMG]

  Site 5 yıldır ödemelerine devam ediyor, bizede kazanması kalıyor.. Get paid to SURF yazan yerden ptc tıklamar günlük max 1000 tıklama. Her gün ne kadar kazandığınızı vs Statistics yazan yerden takip edebilirsiniz. Haflalık yarışmalar Activity Contest yazan yerden görebilirsiniz. Yeni kazanç tabelası altta gördüğünüz gibi 1000 gösterime yaklaşık $0.25 dolar veriyor.

  [​IMG]

  Site şahane elbette kazanabilene her zaman şahane oluyor, kazanamayanda işte bu site fazla kazandırmıyor vb gibi yorumlarla karşılaşıyoruz bazen. Dikkat ederseniz kazanamayanlar site kazandırmıyor diye dert yanarlar.! Ben kazanmasını bilmiyorum demezler.!! Her sitenin bir kazanma yolu var o yolu doğru takip ederseniz herkesin kazanma şansı aynı büyüklükte sayılır. Herkes kazanabilir bu sizin yeteneğinize, becerinize ve tercübenize bağlıdır.

  Piyasaya yeni çıkan ptc sitelerinin çoğu sign up bonusu veriyor bu sitelerdende faydalanarak bedava linkinizi yayınlayıp ücretsiz kazanabilirsiniz,. Yeni ptc sitelerinden nasıl faydalanabiliriz detaylar burada. Ayrıca rotate4all sitesi için ucuz reklam verebileceğiniz sitelerin listesi hazırlanmaya
  başladı, şu anda listede 5 site var ucuz reklam verebileceğiniz, zamanla yenileri eklenmektedir listeye buradan bir göz atabilirsiniz.

  Çetiğim ödemeler altta.
  [​IMG]

  Günlük Kazanç: $0.16 (Sadece site içinde surf yaparak) PTP link kazançları hariç.!
  Referans Kazancı: %20
  Ödeme Seçenekleri: Paypal, Payza, Bitcoin
  Minimum Ödeme Limiti: $2

  Üye olmak için tıklayınız
  https://www.rotate4all.com/ptp/?r=metin1

  [​IMG]

  Refsiz Link:
  http://www.rotate4all.com

  Hepinize Bol Kazançlar Dilerim..
   

Bu Sayfayı Paylaş