PlayerAMK Sahtekarlığı ve Dolandırıcılığı

'Şikayetleriniz' forumunda Player tarafından 24 Mart 2016 tarihinde açılan konu

1. Player

Player New Member

Ozan Demir adında,32 yaşındaymış,053665628xx numarasını kullanan ticaret yaptığım kendini erkek sanan sanalcı birisi.Bu şahıstan size bahsediyim.

Bu şahıs .js kodlarıyla ve wordpress eklentisiyle VK player hizmeti vermeye başladı. Sloganı şuydu "REKLAMSIZ" asla reklam eklenmicek sözleriyle meydanlarda gezen birisi. Hatta r10da vk player yaptırmak istediğimde bir arkadaş bunu önerdi ve bende sonradan reklam kesin ekler dedim , diğer sitelerde yazdığı biz erkeğiz,bizim ağzımızdan bir kere laf çıkar deyince. Dedim bu lafları demek her erkeğin harcı değil diyorsa bi bildiği vardır deyip .js kodunu siteme ekledim.
    Sitem günlük 15K hit almaya başladı. Onun kullanıcı kitlesi arttı. O "REKLAMSIZ" dediği yeri siteden kaldırdı, çaktı playera 3G mobil reklam. Hemen sattım sitemi. Çünkü çöp olacaktı sizde biliyorsunuz nasıl bir bela olduğunu.
    Bir emeğim çöp oldu aldırış etmedim.
    VK player botu satanlarla diyaloglarım oldu uzun süre, bu yine REKLAMSIZ asla PATLAMAZ diye bi bot satışı yapmaya başladı.
    İlkine iyi niyetli yaklaştım, sunucu borçları vardır cart curt dedim unuttum.
    ikinci sitemi açmaya karar verdim ve alacağım zaman garanti şekilde konuştum, skypedan baya sert demeçler aldım işte biz işimizde en iyisiyiz erkeğiz adamız asla sahtekarlık olmaz her lafımızın arkasındayız diye.
    Fiyatı uygun diye aldım 1 hafta falan kullandım, bi baktım 3G reklamı dayamış. Skypedan forumlardan 3 gün peşinden koştum. Forumdaki konusuna 3 gün sonra geldi beyfendi, diyorki ne reklamı.Kendini çok akıllı sanıyorda zerre kadar akıl yok, sitemde reklam resimlerini çekiyorum forumdan atıp anlatıyorum hala mala yatıyor. Bide pmden yaz diyor konuda gözükmesin diye. Tabi forum yetkilisi bunun gibileri çok görmüş hemen çaktı süresiz banı.
    Player bozuk botuda iptal etti.
    Bekliyorum 1 gün daha geçti aradan, belki düzeltir hatasını anlar diye. Beklentim sonuç vermeyince sitesinden mail şeklinde ağzıma geleni yazdım küfür yok, yapacaklarımı yazdım o tehdit olarak algılamış olabilir. Tehdit ihtimaldir varsayımdır ama benimki gerçek yani o yüzden tehdit olamaz.
    Tabi 4 gün boyunca yazmayan arkadaş mailden sonra bir anda skypedan yazdı, işte konuştuk beni kışkırtmaya çalışıyor aklınca ve yıldırma peşinde nede olsa sanal alem beni nereden bulacakta bunları yapacak diyor ki . Dünyanın küçük olduğunu unutan biri işte akıllı sanıyor kendini.
    Yazdıkça yazıyor diyorum ki botu aktif et playerı sonradan düzeltirsin.
    İşte yine devam ediyor benim ailem var 32 yaşındayım numaram şu ara. Aranacak bir şey yok diyeceğimi dedim sende gerekeni yap basit yani.
    Bende kendimi anlattım. Şu botu aktif et tekrar dedim, bu dayanmadı güzel güzel küfürlerini saydırdı.
    İlk başta olduğu gibi yine umursamadım.

Yazdıklarımda elbet atlama veya geçişler vardır ama tarafsız net özeti budur.
    Ticaret yapacak arkadaşlar bu şahısa dikkat etmesi önerimdir, tabi karar size kalmış.

Bu Sayfayı Paylaş