Nasıl ünlü olunur?

'Forum Siteleri' forumunda bilisimtanitim tarafından 28 Ocak 2016 tarihinde açılan konu

 1. bilisimtanitim

  bilisimtanitim New Member

  Katılım:
  10 Ekim 2015
  Mesaj:
  17
  FİRMA HAKKINDAYORUMLAR
  Günümüzde sosyal medya kullanımı oldukça yaygınlaşmış durumda. 1 milyarı aşkın kullanıcısı olduğunu düşünürsek insanların ne derece sosyal medya bağımlısı olduğunu anlayabiliriz. Sadece facebook mu? Onlarca sosyal medya sitesi mevcut.

  Yeni yep yeni sosyal medya girişimleride yok değil. Sosyal medya girişimleri arasında modasky‘ı örnek olarak verebiliriz.

  modasky; kullanıcıların ilgi alanına özel kategoride profil açmalarına ve benzer ilgilere sahip olan insanlar ile iletişime geçmesine olanak tanıyor. İster ünlü olmak isteyin isterseniz sadece yeni arkadaşlar edinmek için kullanın. Bu konuda modasky, Türkiyenin yeni sosyal medya platformu olmaya aday. Manken, model, oyuncu, müzisyen, grafiker ve buna benzer ilgileriniz var ise kendinize özel bir profil oluşturup yeteneklerinizi sergileyebilir siniz.

  Yeteneklerinizi gören diğer kullanıcılar tarafından hemen fark edilecek ve arkadaş çevrenizi genişleteceksiniz. Aynı hobilere sahip insanlar ile bir araya gelip yeni fikirler ve icatlar da çıkarabilirsiniz. Bu tamamen sizin hayal gücünüze ve yeteneğinize bağlı. Profilinize ne kadar detaylı bilgi girerseniz kendinizi o kadar iyi tanıtmış olursunuz.

  Çocukken sorulan sorular arasında en çok sorulan soru ‘Büyüyünce ne olacaksın’ sorusuydu heralde. Sonunda hepimiz büyüdük ve o soruları hatırlayıp tebessüm eder olduk.

  Bazılarımız çocukken verdiği cevapları gerçekleştirdi, bazılarımız ise başka meslekler ile yoluna devam etti.

  Gerçek dünya ile hayaller arasında aşılması için büyük çaba isteyen engeller vardır. Bu engeller kişinin azmine ve yeteneğine göre aşılması mümkündür.

  Yetenek ve azim birleştiğinde ortaya mükemel işler çıkar.

  Doğru adımlar atmak her zaman hayatımıza artı değerler katar. Sonunda mutlu bir hayat yaşamaya başlarız.

  İnsanlar sevdikleri işlerde çalışarak mutlu olabilirler. Çalışarak geçirdikleri zaman onlar için eğlence ve hoş vakit geçirme kaynağıdır.

  Her insanın kendi yetenekleri dahilinde başarı ile yapacağı bir iş mutlaka vardır. Önemli olan doğru mesleği seçmek ve o meslekte ilerlemektir.

  Eğer aklınızın bir köşesinde Ünlü olma hayalleri var ise size modasky ile sevdiğiniz konular hakkında benzer kişiler ile iletişim kurabilir ve çevrenizi genişletebilirsiniz.

  Doğru kişiler ile doğru projelerde yer alıp hayatınıza renk katmak için modasky.com.tr ye üye olun keşfedilmeye bir adım daha yaklaşın!

  www.modasky.com.tr
   
 2. fyzyc

  fyzyc New Member

  Katılım:
  29 Ocak 2016
  Mesaj:
  14
  proje güzel başarılar
   
 3. yeniyol000

  yeniyol000 New Member

  Katılım:
  1 Ocak 2019
  Mesaj:
  5
  bu zamanda youtube instgram açan ünlü olıyor
   

Bu Sayfayı Paylaş