Mont Üreticileri için Fermuar Modelleri

'Tanıtım Yazısı' forumunda Fermuar tarafından 8 Ağustos 2018 tarihinde açılan konu

Etiketler:
 1. Fermuar

  Fermuar New Member

  Katılım:
  22 Şubat 2017
  Mesaj:
  21
  [​IMG]

  Mont üretimi yapan giyim tekstil atölyeleri üretimini yapacakları ürünlere göre fermuar modellerini seçmektedir. Dikimi yapılacak olan montun modeli ve kumaşı kullanılacak olan fermuarın çeşidini ve tipini belirlemektedir. Mont fermuarı olarak tercih edebileceğiniz fermuar modellerini ve fermuar tiplerini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

  Deri Mont Fermuarı Olarak Tercih Edilecek Fermuar Modelleri


  Deri kumaşı yumuşaklık bakımından farklılık gösterse dahi deri mont üretimi yapacak giyim tekstil atölyeleri deri mont fermuarlarını sunabiliriz.  T5 Dipli Metal Fermuar


  T8 Dipli Metal Fermuar


  T5 Separe Metal Fermuar


  Deri mont fermuarı olarak tercih edebileceğiniz fermuar modellerini fermuar.com sitemizden inceleyerek hemen toptan veya perakende olarak satın alabilirsiniz.

  Kaban Fermuarı Olarak Tercih Edilecek Fermuar Çeşitleri


  Kaban üretiminde kullanılan ağır ve sert kumaşlar için dayanıklılığı yüksek olan metal fermuar ve kalın dişli kemik fermuar tipleri tercih edilmektedir. Deri mont fermuarı için kullandığınız fermuarları kaban fermuarı olarak da kullanabilirken ayrıca sizlere fermuar çeşitlerinden önerimiz olacak. Kaban fermuarı olarak dilerseniz aşağıdaki fermuarları da tercih edebilirsiniz.

  Metal fermuar tercihleriniz için aşağıdaki fermuarları kullanabilirsiniz.


  T8 Separe Metal Fermuar


  T8 Kombi Metal Fermuar


  Kalın Diş fermuar tercihleriniz için aşağıdaki fermuarları kullanabilirsiniz.


  K9 Dipli Kalın Diş Fermuar


  K9 Kombi Kalın Diş Fermuar


  K9 Separe Kalın Diş Fermuar  Yağmurluk Fermuarı Olarak Tercih Edilecek Fermuar Tipleri


  Yağmurluk üretimi yaparken kullanmış olduğunuz su geçirmez kumaşlar için su geçirmez fermuarları tercih etmeniz gereklidir. Yağmurluk fermuarı olarak giyim ürünlerinde aşağıdaki fermuar tiplerini kullanabilirsiniz.


  T5 Naylon Su Geçirmez Fermuar


  T10 Naylon Su İtici Fermuar


  Yelek Fermuarı Olarak Tercih Edilecek Fermuarlar

  Şişme yelek, triko yelek gibi farklı türdeki kumaşlarınız için tercih edeceğiniz fermuarlar çeşitlilik göstermektedir. Yelek fermuarı olarak genellikle naylon fermuar ve kemik fermuarlar kullanılmaktadır.


  K6 Separe Kemik Fermuar


  N10 Dipli Plastik Naylon Fermuar

  Mont üretimlerinde kullanacağınız mont fermuarlarını ve diğer tüm fermuar modellerini dilerseniz toptan dilerseniz de perakende olarak fermuar.com sitesi üzerinden sipariş verebilirsiniz. Fermuar imalatçıları arasında lider firma Fermuar.com’dan uygun fiyatlarla fermuar satın alabilirsiniz.

  Kaynak: http://fermuar.com/mont-ureticileri-icin-fermuar-modelleri/
   

Bu Sayfayı Paylaş