Mmmturk ile ayda %100 kazanç sağlama

'İnternetten Para Kazanmak' forumunda RinueSs tarafından 16 Mart 2016 tarihinde açılan konu

1. RinueSs

RinueSs New Member

ÖNEMLİ NOT: EĞER KAYIT OLURKEN 20$ KAYIT BONUSUNU ALABİLMEK İÇİN BENDEN REFERANS LİNKİMİ ALMAYI UNUTMAYIN.
    Ayrıca Aklınıza Her Takılan Sorun İçin Yardımcı Olabilirim.

MMM TURK İLE %100 KAZANÇ

ÜYE OL

Nasıl Çalışır:

Kesinlikle bir bitcoin cüzdan hesabınız olmalı. Dolarla uğraşamam, ben tl bazlı çalışırım diyorsanız Btcturk’u tavsiye ederim.

Öncelikle sisteme ilk girişte 50-499usd arasındaki ilk yardımınızda 20usd bonus kazanabilmeniz için birinin referansıyla kayıt olmanız gerekiyor. “Arkadaş ben o kadar para veremem” derseniz minimum katılım tutarı 10usd, iddia oynayan birisinin birkaç kuponluk harcaması.

Provide Help yani yardım etme durumunu yaptığınızda sistem size bir eşleştirme buluyor. Ben 50usd ile başladım ve 2 gün sistem eşleştirecek insan bulamadı. Ama sizin sözünüz kale alınıyor ve 50usd karşılığı sistem size 50 mavro + 20 mavro kayıt bonusu + aylık %20 yatırımıza artış gelecek şekilde günlük mavro veriyor (Günlük 0.66mavro). Ayrıca sıra gelmesini beklemeden günlük görevleri yaparak da günlük ekstra %2.67 (50usd için 1.33mavro) gelir elde ediyorsunuz.

Kayıt bonusunu alabilmeniz için 15 gün sistemde kalmanız, çekim yapmamanız gerekli. Ancak 50usd’nizi, yatırımın ertesi günü dahi alabilme özgürlüğüne sahipsiniz. Bu tamamen size kalmış.

Görevler:

Görevler genelde sosyal medya üzerinde paylaşım şeklinde oluyor ve 2-3 dakikayı geçmiyor. Ben facebook/twitter görevleri için fake account kullanıyorum ve an itibariyle hiç sorun yaşamadım. Görevi yaptıktan sonra linkini moderasyona bildiriyorsun ve onaylanınca mavro interestin %20’den yükselmeye başlıyor. Gün sonunda ya da ertesi günün sonunda da sisteme yansıyor.

Para Çekme:

Para çekerken (Get Help) 10 ve üzeri katlarını kabul ediyor sistem. Yani 87 mavronuz varsa 80 çekebilir, ya da sonraki günlerin görevini yaparak 90’a tamamlayıp çekebilirsiniz. Benim sisteme yatırım yapan 10-15 arkadaşımdan öğrendiğim kadarıyla yatırım’da beklenildiği kadar beklenilmiyor, yaklaşık 12 saat içerisinde sistem sizi biri ile eşleştiriyor ve kişi güncel kur üzerinden hesaplanan bitcoin tutarını göndererek ekran görüntüsünü yolluyor (Benim işlemi 15 dakikada tamamlanan arkadaşlarım da var, ama benim başıma gelmedi henüz). Siz de hesabınızı kontrol ederek ödeme elinize geçince onaylıyorsunuz. Kompleks görülse de son derece basit.

20$ Üyelik Bonusu İçin Benden Referans Linkinizi Almayı Unutmayın....

Ayrıca sisteme referansım üzerinden üye olan herkese tam destek yardımcı oluyorum. Anlamadığınız her noktayı sorabilirsiniz

MİNİMUM SİSTEME YATIRILAN TUTAR = 10 TL
    MİNİMUM ÇEKİŞ TUTARI = 10 TL ve Katları​

20$ Üyelik Bonusu İçin Benden Referans Linkinizi Almayı Unutmayın....

ÜYE OL

ÖDEME KANITLARI

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 16 Mart 2016
  2. RinueSs

RinueSs New Member

Güncel

3. RinueSs

RinueSs New Member

Güncel

4. RinueSs

RinueSs New Member

Kazanmaya devam ediyorum. Güncel

5. RinueSs

RinueSs New Member

Arkadaşlar 150TL lik yardım sağladım ve 230 TL lik yardım aldım. Kazanmaya devam ediyorum. [​IMG]

Bu Sayfayı Paylaş