Mezuniyet Telaşı

'Alışveriş Bölümü' forumunda Gustavos tarafından 24 Şubat 2018 tarihinde açılan konu

1. Gustavos

Gustavos New Member

Arkadaşlar merhaba sizden çok önemli bir ricam olacak. Malum okul bitiyor. Mezuniyet kıyafeti seçiminde arkadaşlarım benden 20 - 0 önde. Herkes takacağı kolyeye kadar karar vermiş durumda. Bildiğiniz kısa elbise modelleri olan güzel bir mağaza var mı? Seçmek için 1 ayım falan kaldı ve bunun ayakkabısı takısı planı derken yetmeyecek. Bu yüzden çok acil elbiseye karar vermem gerekiyor. Sevgilimle de bu yüzden kavga ettik. Benim telaşımı ciddiye almıyor. Erkek olduğu için tembel ve düşüncesiz. Yadırgamıyorum onlar için bir ceket bir pantolon böyle şeyler. Ama biraz yardımı dokunabilirdi diyip diyip sinirleniyorum. Geçenlerde arkadaşımın sürekli önerdiği trendmor.com'da çok güzel pantolon çeşitleri buldum. Birkaç parça aldım. Asıl almam gereken şey elbise. Böyle mezuniyette giyilebilecek mat tonlu abiye arıyorum. Dekoltesi çok fazla olmamakla birlikte göğüs kısmında biraz olursa güzel olur. Elbiseden sonra geri kalanı ben halledebilirim. Takı konusunda arkadaşlarımdan iyiyim. Hatta baya sergi açacak kadar kolyem ve takım var. Geçenlerde birkaç arkadaşım evime geldiğinde gördü. Timsah gibi üşüştüler hiçbirini vermedim tabi. Yıllarca para harcadım onlara ben. Ayrıca mezuniyet muhabbeti dışında 4 yıl boyunca hiç sohbet etmediğiniz biriyle bir şeyler paylaşmak mantıklı da değil. Herkese şimdiden çok teşekkür dileklerimi iletiyorum. Kucak dolusu sevgiler....

Bu Sayfayı Paylaş