Mükemmel Bir Kazanç Sistemi! MMM Türkiye

'İnternetten Para Kazanmak' forumunda freeman23 tarafından 21 Mart 2016 tarihinde açılan konu

1. freeman23

freeman23 New Member

MMM insanların birbiriyle para alışverişinde bulunabildiği bir finansal yardım topluluğudur. Banka veya ponzi sistemi değil. MMM paranızı saklamaz, işletmez veya biriktirmez. Bu yüzden Network Marketing veya HYIP sistemlerinden farklı bir görüntü sergilemektedir. Sistem dünya genelinde milyonlarca para yardımı almak isteyen katılımcılar ile para yardımı vermek isteyen katılımcıları biraraya getirir. Para transferlerinde ise Bitcoin kullanılır. Sistemde %20-100 vardır. Standart olarak aylık %20 günlük yapacağınız MMMExtra görevleri ile aylık kazancınızı 100% olarak sağlayabilirsiniz.

Not: İlk kayıt için 50$ yatırım yapan herkese 20$ bonus ve sistem ilgili destek verilecektir.

Siz de 20 dolarlık bonustan yararlanmak istiyorsanız siteye üye olup, 50 dolarlık yardım sağlamanız gerekiyor. Tüm işlemler 15 gün içinde bitiyor ve 50 dolar ana paranız + 20 dolar kayıt paranız olarak geri alıyorsunuz. Hatta günlük görevleri yaparsanız yüzde 100 oranında paranız artar 1 ay sonunda 50+50+20=120 dolar olarak geri alabilirsiniz. Günlük extraları yapmazsanız, aylık yüzde 20 veriyor, yani ayda yüzde 20-100 arası bir kar oranı var.

MMM Türkiye ile Para Kazanmaya Nereden Başlamalıyım?

1. Öncelikle bir Bitcoin cüzdanı oluşturmanız gerekmektedir. Btcturk’u tavsiye ederim.
    2. MMM Türkiye'ye kayıt olmak için tıklayın.
    3. Üye olduktan sonra https://mmmoffice.com/ linkinden giriş yapıyoruz.

Sistemden Nasıl Para Kazanılıyor?

Görevler genelde sosyal medya üzerinde paylaşım şeklinde oluyor ve 2-3 dakikayı geçmiyor. Ben facebook/twitter görevleri için fake account kullanıyorum ve an itibariyle hiç sorun yaşamadım. Görevi yaptıktan sonra linkini moderasyona bildiriyorsun ve onaylanınca mavro interestin %20’den yükselmeye başlıyor. Gün sonunda ya da ertesi günün sonunda da sisteme yansıyor.+

Sistemden Nasıl Ödeme Alınıyor?

Para çekerken (Get Help) 10 ve üzeri katlarını kabul ediyor sistem. Yani 87 mavronuz varsa 80 çekebilir, ya da sonraki günlerin görevini yaparak 90’a tamamlayıp çekebilirsiniz. Benim sisteme yatırım yapan 10-15 arkadaşımdan öğrendiğim kadarıyla yatırım’da beklenildiği kadar beklenilmiyor, yaklaşık 12 saat içerisinde sistem sizi biri ile eşleştiriyor ve kişi güncel kur üzerinden hesaplanan bitcoin tutarını göndererek ekran görüntüsünü yolluyor (Benim işlemi 15 dakikada tamamlanan arkadaşlarım da var, ama benim başıma gelmedi henüz). Siz de hesabınızı kontrol ederek ödeme elinize geçince onaylıyorsunuz. Kompleks görülse de son derece basit.

MİNİMUM SİSTEME YATIRILAN TUTAR = 10 TL
    MİNİMUM ÇEKİŞ TUTARI = 10 TL ve Katları
    ÖDEME YÖNTEMİ = BTC

Destek almak için skype: live:mert-toker

Blog adresimden detaylı bilgi alabilir, sistemi daha ayrıntılı inceleyebilirsiniz.

MMM Turkey Blog

Bazı Ödeme Kanıtları:

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 22 Mart 2016
  2. alanturkce

alanturkce New Member

Tam anlamıyla anlamamış olmakla beraber eğer siteye üye olursam refiizden üye olacağım. Yardım ederseniz o zaman :)

Bu Sayfayı Paylaş