Enki Yönetim, Marka ve Pazarlama Danışmanlığı

'Sitelerinizi Tanıtın' forumunda enkiyonetim tarafından 15 Mart 2019 tarihinde açılan konu

1. enkiyonetim

enkiyonetim New Member

YÖNETİM DANIŞMANLIĞI
    Enki Yönetim Danışmanlığı olarak, müşterimizin temel operasyonlarının etkinlik ve verimliliğini artırmada ve kurumsal stratejilerini belirlemelerine destek oluyoruz. İşinizi ve karşınızdaki seçeneklerin ticari etkilerini daha geniş perspektifte anlamlandırıyoruz. Pazarlama bilgimizi teknik uzmanlığımız ile birleştirerek sizin için doğru sonuçlar üretiyoruz.
    KURUMSAL EĞİTİM
    İşletmelerin ulusal ve uluslararası pazarlarda rekabet avantajı elde etmesinin hatta varlığını sürdürebilmesinin yolu stratejik yönetim araçlarını etkili kullanan nitelikli liderlik kadroları ile gerçekleşebilir. Kurumsal eğitimler ile işletmeler hem liderlik kadrolarının hem de çalışan kadrolarının planlama, örgütleme, yöneltme, koordinasyon ve motivasyon kapasitelerini artırır.
    YATIRIM TEŞVİK BELGESİ
    Yatırım Teşvik Sistemi, sermaye birikimini yatırıma yönlendirmek, üretimde yüksek katma değer yaratmak, teknoloji kullanımını ve yenilenmesini özendirmek, bölgeler arası ekonomik dengesizlikleri gidermek, istihdam yaratmak ve dünya ölçeğinde rekabet gücü sağlamak için yatırımların ve yatırımcıların devlet tarafından teşvik edilmesi için verilen bir teşviktir.
    YATIRIM TEŞVİK BELGESİ
    Yatırım teşvik sistemi iki aşamadan oluşmaktadır. Birinci aşama Yatırım Teşvik Belgesi alımıdır. Yatırım Teşvik Belgesi alımı ile yatırımcı, yapacağı yeni veya ek en az 500.000 TL’lik sabit yatırım tutarı kapsamında bu belgeyi alabilir. Sabit yatırım tutarı arazi-arsa, bina-inşaat, makine ve teçhizat ile diğer yatırım (yardımcı makine ve teçhizatlar, ithalat ve gümrükleme giderleri, taşıma, sigorta ve montaj giderleri, etüt ve proje giderleri vb.) harcaması kalemlerinden oluşmaktadır.

Bu Sayfayı Paylaş