Blogunuzu Yandex'e İndexleyin !

'Yandex' forumunda Mark Zuckerberg tarafından 30 Ekim 2013 tarihinde açılan konu

1. Mark Zuckerberg

Mark Zuckerberg Fikirler Ölmez |1881-193∞

Blogunuzu 'Yandex'e İndexleyin ! Seo Araci

Şimdi Blogumuzu Yandex Arama Motoruna Kayıt yapalım ama önce bir Yandex hesabı almamız lazım. passport.yandex.com.tr/passport?mode=register&msg=mail&retpath=http%3A%2F %2Fmail.yandex.com.tr" ]Şu adresten mail hesabını alalım... Merak etmeyin hiçbir problemi yok. Kayıt olurken telefon ve diğer e-posta isteyecek ister doldurursunuz o kısımları ister doldurmazsınız.

Üye olduktan hemen sonra passport.yandex.com.tr/passportmode=auth&msg=mail&retpath=http://mail.yandex.com.tr"]buradan sisteme girişi yapıyoruz. Sayfanın en üstünde www.yandex.com.tr/all" ]Tüm Servisler sekmesi olacak.
    Açılan pencerede aşağıdaki resim 2 seçenek bizi ilgilendiriyor ve resimde o yerleri kutu içine alarak göstereceğim;
    Birinci kısmı bitirdikten hemen sonra
    2.KISMA geçelim...

Ben daha önce kayıt yaptırdığım için sizden webmaster.yandex.com.tr/site/add.xml"]site eklemenizi isteyecektir.
    Meta Tag kısmına geldikten sonra aşağıdaki resimde görüldüğü gibi bir kod verilecektir.
    1. ADIM: Blogunuza dönün ve şablon ayarlarını açın,

Şöyleki: Kumanda Paneli > Şablon > HTML'yi Düzenle > Widget Genişlet yolunu takip edin..
    Hemen karşınıza daha önce oluşturduğunuz meta tag'ların altına yukarıdaki kodu yapıştırın..
    2. ADIM: Şablonunu kaydedin ve çıkın,

3. ADIM: Yandex Sayfasında "Denetle" butonuna basın.

Biraz bekledikten sonra sayfanız Yandex Arama Motorunda yer almaya başlayacaktır. ​

2. Bertuğ Erdem

Bertuğ Erdem Banned

Güzel bir sunum teşekkürler.

Konu sabit.

3. Mark Zuckerberg

Ben Teşekkür Ederim.

4. djtata

djtata New Member

teşekkürler

5. Mark Zuckerberg