blog silindi lütfen yardımcı olun

'Blogger' forumunda abduko tarafından 18 Nisan 2014 tarihinde açılan konu

1. abduko

abduko New Member

merhaba arkadaşlar abduko.com 3 senelik bir blog olmasına rağmen bugün blogger panelimde blogun silinmiş olduğunu gördüm yanında ise şöyle bir yazı var

Blog'unuz, otomatik sınıflandırma sistemi tarafından spam olarak işaretlendi.

yanında ise geri yükle şeklinde bir tuş var bastığımda ise

Blogger'ın spam önleme robotları blogunuzun spam blogu özelliklerini taşıdığını belirledi. (Spam blogu nedir?) Bunu okuyan gerçek bir kişi olduğunuzdan, blogunuz büyük olasılıkla bir spam blogu değil. Otomatik spam algılama doğası gereği net değildir. Bu hata için içtenlikle özür dileriz.
    Kilit açma isteğinizi aldık 18 Nisan 2014 Cuma. Robotlar adına, spam olmayan blogunuz kilitlendiği için özür dileriz. Blogunuz kontrol edilip spam olmadığı doğrulanırken lütfen bekleyin.
    Blogger'ın spam bloglarla nasıl mücadele ettiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

şeklinde bir yazı var sizce blog geri açılırmı yoksa 3 yıllık emek uçtu gittimi ve neler yapabilirim ?

2. Faruk AKBAS

Faruk AKBAS Sadece Ceo

Açılır muhtemelen son günlerde sıra dışı birşey yaptınmı ?

3. abduko

abduko New Member

hayır yapmadım burdada bir çok kez konu açtım blogum için yardım aldım sitede sadece resimler var bu sabah girdim herşey normaldi sonra sayfayı yeniledim bi baktım silinenlerde 3 yıldır kapanmadı şimdimi kapandı onu anlamıyorum ve yedek almamıştım inanın çok kötüyüm öğlen yemeğimi bile yiyemedim bu yüzden istanbuldaki google çalışanlarına ulaşsam çözerlermi sorunu ? sıra dışı olarak dün facebook reklam verdim hepsi bu

4. Faruk AKBAS

Faruk AKBAS Sadece Ceo

Bekleyin bakalım arada sırada mail adresinizi kontrol edin olumlu olumsuz geri dönerler muhtemelen.

5. abduko

abduko New Member

sabahtan beri okumadığım yazı kalmadı sanırım beklemekten başka çarem yok bugün ben 10 yaş daha yaşlandım inanın canım o kadar sıkkın ki lanet olsun bu google tek eli umarım yakın zamanda biter.

Bu Sayfayı Paylaş