Asya Developers,Web Programlama, Web Tasarım, Web Sitesi Tasarımı

'SEO Danışmanlığı' forumunda asyadevelopers tarafından 26 Şubat 2018 tarihinde açılan konu

 1. asyadevelopers

  asyadevelopers New Member

  Katılım:
  26 Şubat 2018
  Mesaj:
  2
  Neden Web Sitesi Yaptırmalıyız?

  İnternetin gücü hakkında herkes bir şeyler biliyordur ve muhakkak internet ortamını çoğu insan oldukça aktif şekilde kullanıyordur. Gezinmek, oyun oynamak veya şarkı dinlemek için kullanıldığı zamanlardan bu zamana kadar gelmiş olmasında ki katkımızın büyük olduğu söylemek doğru olacaktır. İnsanlar artık kendilerinde olan bilgiyi ve birikimi karşı tarafa aktararak, bu şekilde para kazanma yoluna girip; kendilerine yeni iş kolları türetmişlerdir. Bu durumda gerçekten bizlerde yapabilir miyiz sorusu popüler sorular arasındadır. Söz konusu soru ise; neden web sitesi yaptırmalıyız oluyor. Bunun birçok nedeninden bahsedeceğiz.


  Web Sitesinin Temel Etkisi Nedir?

  Geniş bir kitleye ulaşmak, neredeyse tüm firmalar tarafından istenilen bir durumdur. Aslında bunun altında yatan iki farklı faktör bulunmaktadır; hem tanınmak hem de daha iyi kazanç sağlamak. İnsanlar, günümüzde ne kadar teknoloji ile iç içe olsalar bile, teknolojiden haz etmeyen veya kullanmayan bir kısmın varlığını da göz ardı etmemek gerekmektedir. Fakat çoğunluğun teknolojiyi kullandığını varsaymak ve bununda bir zararı olmadığını anlamanız gerekmektedir. Bu bağlamda ise; Web Sitesi Tasarımı yapmanın temel etmeni, herkese ulaşabilmek olacaktır. Bunu sağlamanın da tek yolu, herkesin 7/24 kullandığı bir sistem ile mümkün olacaktır. Hem prestijli bir durum yaratılır hem de istenilen sonuç ortaya somut hali ile konur. Kaldı ki 1 Temmuz 2012 senesinden itibaren firmaların ; Web Tasarımı ile ; Web Sitesi yaptırmasının yasal bir zorunluluğu bulunmaktadır.


  Web Sitesinin Faydaları

  • Prestij kazandırır ve aynı zamanda güvenilir bir ortam yaratabilir.
  • Profesyonellik anlamında sizlere hayli iyi bir imaj kazandıracaktır.
  • Coğrafi uzaklık olarak bahsettiğimiz kilometrelerin artık bir önemi yoktur. Herkes tek bir tık sayesinde firmaya ulaşabilecektir.
  • Masraf maliyetlerini azaltma konusunda bir önem kazandırır. Özellikle de arama motorları ile üst sıraya çıkabilmek sistem kullanılırsa; oldukça fazla faydası da gözler önüne serilir.


  Web Sitesi Sahibi Olmanın Faydaları

  • Güven, her anlamda başarının ilk anahtarı olarak karşımıza çıkar. Kullanıcılara bu sayede güven aşılarsınız.
  • Satış pazarlama gelirinin ne kadar arttığını bu sayede gözlerinizle görmenizi sağlar.
  • Satış rakamlarının da bir süre sonra üste çıktığını göreceksiniz.
  • Basılı reklamlardan uzaklaşarak, maliyetleri bir yerden kısabilirsiniz.
   
  Son düzenleme: 26 Şubat 2018

Bu Sayfayı Paylaş