Asansör Bakım Revizyon Ve Montaj Hizmetleri - Lina Asansör

'Sitelerinizi Tanıtın' forumunda kala7410 tarafından 22 Şubat 2018 tarihinde açılan konu

 1. kala7410

  kala7410 Member

  Katılım:
  7 Ocak 2017
  Mesaj:
  553
  Asansör Bakım Revizyon Ve Montaj Hizmetleri - Lina Asansör

  Linaasansor.com firması olarak müşterilerimize en kaliteli en uygun fiyatlarla hizmetlerimizi profesyonel şekilde sunmaktayız. Asansör denince akla ilk gelen şeylerden bir tanesi büyük bir kolaylık ve insanları yüksek katlara taşıyan ve indiren aletlerin bütünüdür.

  Asansörler çeşitlerine göre birçok kategoriye ayrılmış olup insan taşıma, yük taşıma, engelli asansörleri, yürüyen merdivenler ve değişik birçok platformlar şeklinde nitelendirilebilir.

  Hayatımızda girdiği andan itibaren bizlere çok büyük bir kolaylık sağlayan asansörler elbette ki yükümüzü en yüksek derecede hafifletmiştir dahası zamandan tasarruf etmemizi sağlayarak yüksek katlara yorulmadan çıkabilmeye ve de inebilmeye olanak sağlamıştır.

  Teknolojinin de etkisiyle firmamız Lina Asansör profesyonel bir şekilde teknolojiye ayak uydurarak her geçen gün yenilemekte olan modernizasyonlar ile asansör bakım, asansör revizyon hizmetlerini eksiksiz 7/24 sağlamaktadır.

  Kaliteyi İlke edinmiş olan kurumumuz sizlere en iyi en gelişmiş hizmeti vermenin gururunu yaşayarak kesintisiz şekilde portföyünü ve hizmetlerini daha da geliştirmektedir. Asansör montaj konusunda da uzmanlaşmış olan kuruluşumuz ileriye dönük teknik ekipmanlarla ve elemanlarıyla tercih edilen Asansör Firmalarının başında gelmektedir.

  [​IMG]

  7/24 LİNA DESTEK HATTIMIZ

  444 3 547

  Merkez Ofis: Ortabayır Mahallesi Bacadibi, Çeşmebaşı Sok NO:24-A KAĞITHANE / İSTANBUL

  Merkez Ofis Tel: 0212 282 84 13
  Maltepe Şube Tel: 0216 421 13 84
  E-Posta (1) [email protected]
  E-Posta (1) [email protected]
  E-Posta (3) [email protected]

  Web site adresimiz: www.linaasansor.com
   

Bu Sayfayı Paylaş