Android'i ne kadar çok kişiselleştirebilirsiniz?

'Android Sistemleri' forumunda Faruk AKBAS tarafından 11 Şubat 2014 tarihinde açılan konu

 1. Faruk AKBAS

  Faruk AKBAS Sadece Ceo

  Katılım:
  27 Nisan 2012
  Mesaj:
  4,625
  [​IMG]

  Android'i ne kadar çok kişiselleştirebilirsiniz?

  Bu sorunun cevabı net: Android'i kişiselleştirme olanaklarınız oldukça fazla. Aynı Android'li cihazlarda sahip olduğunuz seçeneklerin genişliği gibi.

  Diğer mobil platformlarda olduğu gibi, Android'de Google Play ile telefonunuza uygulamalar yükleyebilir, telefonunuzun farklı yönlerini geliştirebilirsiniz. Sıkıntınızı gidermek için oyunlara, işlerinizi kolaylaştırmak için verimlilik uygulamalarına, telefonunuzun hissini değiştirmek için temalara ve fazlasına başvurabilirsiniz.

  Android'in iOS ve Windows Phone gibi mobil işletim sistemlerine göre sunduğu ek bir olanak ise, ROM yüklemenize izin vermesi. ROM'lar, farklı amaçlar için tasarlanmış farklı Android sürümleridir. Bazı ROM'lar sadece hızlı bir arayüzü temel alırken bazıları çeşitli işlevlere odaklanmaktadırlar. Linux'u biliyorsanız, ROM'ları farklı Linux dağıtımları gibi düşünebilirsiniz.

  Android giriş ekranını nasıl özelleştirebilirsiniz?

  Giriş ekranınızı Simgelerin üzerinde
  basılı tutarak ve onları taşıyarak veya silerek özelleştirebilirsiniz. Giriş ekranınız, kişiselleştirmenin 3 temel yolu var: Duvar kağıtları, uygulama kısayolları ve widget'lar.
   

Bu Sayfayı Paylaş