İkinci El Eşya Alan Yerler

'Sitelerinizi Tanıtın' forumunda muratbilisim tarafından 8 Kasım 2018 tarihinde açılan konu

 1. muratbilisim

  muratbilisim New Member

  Katılım:
  6 Ekim 2018
  Mesaj:
  17
  Kullanmadığınız veya yenisini alıp bir köşeye kaldırdığınız tüm kullanım eşyalarını paraya çevirmeye ne dersiniz?
  İkinci El Eşya Alan Yerler
  Nakit ödemeyle satmak istediğiniz tüm eşyaları almaktayız. Spot eşya alım satım yapan firmamız öncelikle İstanbul Bakırköy şubemiz olmakla beraber, Maltepe merkez şubemizde de hizmet vermekteyiz.
  Gerek kullanmadığınız tüm mobilya eşyalarını gerekse beyaz eşyalarınızı, antika türü ve aksesuar eşyalarınızı değerinin üstünde nakit karşılığı satın alıyoruz. İstanbul tüm bölgelerinde hizmet vererek, tüm halkımızın kullanmadıkları eşyalardan kazanç elde etmelerini sağlıyoruz. İstanbul’un en iyi ikinci el eşya alan yerler sıralamasında en iyi yerde olan firmamız, tüm kullanım eşyalarını hemen nakit paraya çevirerek kazançlı çıkmanızı sağlamaktadır. Teknolojiyi son derece yakından takip eden firmamız spotikincielesya.gen.tr üzerinden tüm ikinci el eşya alım ve satım işlerini yürütmektedir. İnternet sitemiz üzerinden aynı zamanda ihtiyacınız olan elden düşme eşyaları da bizimle iletişim kurarak satın alabilirsiniz.
  Satmayı planladığınız ikinci el eşyaları WhatsApp üzerinden bizimle kontak kurarak, eşyalarınızın resim görüntülerini yollayarak satabilirsiniz. İstanbul da ikinci el eşya alanlar genelde bizleri tercih ederek hem alımda hem satımda yüksek kazançlar elde etmekteler. Spot ikinci el yatak odası, spot ikinci el beyaz eşya ve sayamadığımız birçok ürünü en uygun fiyata web sitemizde bulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken internet ikinci el eşya alım satım yapan internet sitemize girmek satın almak istediğiniz ürünü seçmek veya satmak istediğiniz eşyayı bizlere bildirmenizdir.
   

Bu Sayfayı Paylaş